416F37411CSR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F37411CSR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT
Φύλλα δεδομένων: 416F37411CSR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 207085 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 207085 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Αίτημα παράθεσης
  • Ποσότητα:
  • Αριθμός εξαρτήματος
  • Όνομα Εταιρίας
  • όνομα επαφής
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 416F37411CSR
Αριθμός εξαρτήματος 416F37411CSR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 207085 pcs Φύλλο δεδομένων 416F37411CSR.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Σειρά 416 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Χωρητικότητα φορτίου Series
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm)
Ανοχή συχνότητας ±10ppm Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 37.4MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 37.4MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead